Pivo na náplavce a řecké delikatesy k tomu!

Tento víkend se na náplavce v Praze bude konat degustační festival malých českých pivovarů, a protože je k pivu vždy dobré něco zakousnout, najdete zde i náš stánek plný pochutin ze středomořské kuchyně.

Pivo na náplavce a řecké delikatesy k tomu!

Ve dnech 15. a 16. 6. se v Praze na náplavce Rašínova nábřeží bude konat již 7. ročník oblíbené akce "Pivo na náplavce" pod záštitou MČ Prahy 2 a jejího starosty Jana Korsesky. Cílem festivalu je seznámit co nejširší okruh lidí nejen s produkcí malých českých pivovarů, ale také jim umožnit přímý kontakt s jejich majiteli a sládky a vedle degustace nabídnout nejedno gastronomické potěšení.

Právě proto na festivalu nebudou chybět Olympia Delikatesy - to nejlepší z řecké kuchyně, která vás přenese v myšlenkách během pár soust na vaši středomořskou dovolenou. I když Řekové většinou dávají přednost vínu, kombinace delikates s tradičními i méně tradičními chutěmi piva bude jistě také velmi lákavá.

Přijít ochutnat můžete například výběrové olivy různých chutí, marinovaných v čerstvých bylinkách, směsi koření, plněných i neplněných, marinované sýry, plněné papričky, saláty a mnohé další pochutiny.

A co bude dále na festivalu? Samozřejmě hudba! Po oba dny budete moci od 14:00 do 22:00 poslouchat koncerty známých i méně známých skupin. Program najdete na zde.

Vstup na akci i koncerty je ZDARMA. Více informací pak najdete na stránkách festivalu https://www.pivonanaplavce.cz.

Těšíme se u našeho stánku na shledanou!