BLOG

V našem blogu vám přinášíme novinky z naší produkce a pozvánky na plánované gurmánské akce a další zajímavosti.

Řekové si umějí užívat života a jejich kuchyně je tomu důkazem. Bylinky, zelenina, olivový olej, to je základ téměř všech lahodných pokrmů. Řecká kuchyně a stolování je součástí jejich kultury. Pokud se do Řecka vydáte, určitě navštivte místí taverny, čeká vás nezapomenutelné gurmánské potěšení.

Tohle léto bude báječné a může být zase plné řeckých delikates. Kde nás uvidíte tentokrát?

Tento víkend se na náplavce v Praze bude konat degustační festival malých českých pivovarů, a protože je k pivu vždy dobré něco zakousnout, najdete zde i náš stánek plný pochutin ze středomořské kuchyně.

Kde s námi budete moci potkat v květnu a červnu? Navštivte náš stánek na následujících gastronomických festivalech!

Akce duben

18.04.2018

Přijďte navštívit náš stánek na akcích v Praze a Plzni. Přinášíme vám přehled nejbližších akcí.

Časopisy Apetit a Venkov & Styl vás zvou na první Vánoční piknik Přijďte si užít pohodovou sváteční atmosféru do pražského parku Grébovka od 8. do 10. prosince 2017! Čeká vás moderní vánoční trh s širokou nabídkou sladkých pokrmů, teplých drinků a specialit od prověřených prodejců dle výběru redakce časopisu Apetit.

Řecké cukroví již v prodejnách Olympia! Ochutnejte skvělé vánoční tradiční perníčky Melomakaronia nebo mandlové rohlíčky Kourabiedes!

Kdo má chuť na letošní fíky z ostrova Evia, které jsme naplnili čerstvým smetanovým sýrem, se za námi může stavit třeba dnes a zítra na Vypichu!